mobile.istanbul.net.tr

Genç Bi Şenlik 17

KüçükÇiftlik Park
Eki 21, 2017 ~ Eki 21, 2017

Tarihler: 21 Ekim 2017 Cumartesi ~ 21 Ekim 2017 Cumartesi 21 Ekim 2017 13:00

Yer: KüçükÇiftlik Park

Ücret: 1. İndirimli Dönem Fiyatıdır. Ayakta - 65.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Kadırgalar Cad. No:4 Maçka Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 231 30 45

Web: http://www.kucukciftlikpark.com

“Genç Bi Şenlik ‘17” 3. kez gençleri KüçükÇiftlik Park’ta buluşturacak!

Gençleri bu yıl da birbirinden güzel sahne performansları, spor ve kültür-sanat etkinlikleri, ünlü yazar, oyuncu ve sporcularla söyleşiler ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile buluşturacak olan “Genç Bi Şenlik 17”nin biletleri ön satışa sunuldu. En kapsamlı gençlik organizasyonlarından birisi olan şenlik, 21 Ekim Cumartesi günü, şehrin en merkezi etkinlik alanı KüçükÇiftlik Park’ta!

Modüler Sanat Organizasyon ve URU Group işbirliği ile düzenlenen, organizasyonunda lise öğrenci birliklerinin aktif rol aldığı, 21 yaş üstünün katılmadığı tek etkinlik olan “Genç Bi Şenlik ‘17” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor. 

- Etkinliğin üst yaş sınırı 21'dir. 21 yaş ve üzeri giremez.- Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.- Etkinlik düzeni ayaktadır.- Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.  - Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.- Etkinlik, her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.- Etkinlik alanına yiyecek içecek girişi yapılmamaktadır.- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.- Satın alınan biletlerin iadesi ve değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.- Etkinlik mekanında giriş-çıkış yapılmamaktadır. Giriş yapan misafirler çıkmak istediklerinde tekrar bilet alarak içeri girmek zorundadır.

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Text Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT